Yhteystiedot

Toimisto

Honka Susan

Honka Susan

Toiminnanjohtaja

veikot.info@gmail.com

050 346 5412

Stenvik Björn

Stenvik Björn

Hallituksen jäsen, valmennuspäällikkö

vevenalle@gmail.com

050 521 7380

Määttä Roope

Määttä Roope

Mediavastaava

roopemt@gmail.com

040 556 9213

Hallitus

Saarikko Janne

Saarikko Janne

Hallituksen puheenjohtaja

janne@saarikko.me

 

 

Stenvik Björn

Stenvik Björn

Hallituksen jäsen, valmennuspäällikkö

vevenalle@gmail.com

050 5217380

Hovi Marita

Hovi Marita

Hallituksen jäsen, yleisurheiluvastaava

marita.hovi@gmail.com

050 5202178 

Virtanen Juha

Virtanen Juha

Hallituksen jäsen

juhis.virtanen@elisanet.fi

0400432522

Malmström Tom

Malmström Tom

Hallituksen jäsen, palloiluvastaava

tommalmstrom@jippii.fi

050 5217380

Sorsa Marika

Sorsa Marika

Hallituksen jäsen, ryhmäliikuntavastaava

marika.sorsa@pp.inet.fi

 

Ryhmäliikunta

Rinkinen Reeta

Rinkinen Reeta

kahvakuula, TehoMix

reeta.gofeel@gmail.com

040 7218233

Zohar Marjukka

Zohar Marjukka

Yinjooga

marjukkaz.zohar@gmail.com

044 555583

Riihonen Anne

Riihonen Anne

Zumba

anne@lpmenox.fi

041 533 5309

 

Leppänen Saara

Leppänen Saara

ShowDance

saara.leppanen.99@gmail.com

040 3560758

Baarman Marita

Baarman Marita

senioritanssit, Asahi

marita.baarman@gmail.com

040-7094090

Beckford Eeva

Beckford Eeva

TehoMix

beckford@elisanet.fi 

Rinkinen Reeta

Rinkinen Reeta

kahvakuula

reeta.gofeel@gmail.com

040 7218233

Sorsa Marika

Sorsa Marika

ryhmäliikuntavastaava

marika.sorsa@pp.inet.fi

 

Aatsalo Johanna

Aatsalo Johanna

Zumba

 johanna.aatsalo@sanoma.com

 

 

Kaltto Katri

Kaltto Katri

BodyMix

katri.kaltto@gmail.com

050 5559078

Nyholm Jutta

Nyholm Jutta

Teematunti

jutta.nyholm@kolumbus.fi

050 5559078

Palloilu

Kekkonen Esa

Kekkonen Esa

salibandy

esa.kekkonen@gmail.com

050-4383093

Virtanen Juhani

Virtanen Juhani

aikuisten lentopallo

tuomas.juhani.virtanen@kolumbus.fi

0500 350 661

Sortti Eilamaija

Sortti Eilamaija

sulkapallovastaava

eilamaijasortti@gmail.com

 

Kylmänen Anna

Kylmänen Anna

Koripallo

annakaisakylmanen@gmail.com

 

 

 

Yleisurheilu

Kaurila Tuija

Kaurila Tuija

Vauhtivekarat

tuija.kaurila@gmail.com

0400-229966

Tulonen Veera

Tulonen Veera

yleisurheilu

veera.tulonen@hotmail.com

040 4164 247

Penttilä Kirsi

Penttilä Kirsi

Vauhtiveikot

kirsi.penttila@gmail.com

050 3533356

Sonninen Risto

Sonninen Risto

yleisurheilu, heittovalmennus

risto.sonninen@pp.inet.fi

0400 476432

Lapset ja Nuoret

 

Tuija Kaurila

Tuija Kaurila

perheliikunta, Tempputuokiot

tuija.kaurila@gmail.com

0400-229966

Pajunen Noora

Pajunen Noora

Tempputuokiot

noorapajunen@outlook.com

050 913 6331

Penttilä Kirsi

Penttilä Kirsi

liikuntaleikkikoulu

kirsi.penttila@gmail.com

050 3533356

Zohar Aino

Zohar Aino

Tempputuokiot

ainozohar@gmail.com

050 5217380

Apulaisohjaajat

 

Heikkonen Kira

Heikkonen Kira

kira.heikkonen@icloud.com

040 325 9524

Lamminmäki Venla

Lamminmäki Venla

venla.lamminmaki@gmail.com

045 898 2298

Hiltunen Sofia

Hiltunen Sofia

sofiahiltunen2@gmail.com

040 966 9082

Ruokokoski Lasse

Ruokokoski Lasse

lasse.posti7@gmail.com

045 678 3346

Honka Iina

Honka Iina

iina.honka@gmail.com

045 117 1373

Rapinoja Emilia

Rapinoja Emilia

emilia.rapinoja@gmail.com

045 137 9760

Veikkolan veikot Ry

veikot.info@gmail.com

040 503 9396

Kulotie 3, 02880 Veikkola